Error message

  • Notice: Undefined index: creative in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: creative in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/menu.inc).

Zatroszcz się o swą formę oraz zdrowie, mając pod kontrolą zawartość tkanki tłuszczowej, sprawdzisz to przy pomocy analizatora składu ciała

Wielu ludzi przykłada dużo uwagi do właściwego trybu życia, ćwiczy aktywnie i dba o swoją dietę. Dość duże znaczenie ma w tym wszystkim również regularne sprawdzanie swojej wagi, dlatego też najmniejsza nawet domowa waga może się przydać.

Po co wykonuje się podobne pomiary?
Otyłość wiążę się nie tylko z nieładnym wyglądem, lecz przede wszystkim z możliwością pojawienia się niebezpiecznych kłopotów zdrowotnych. Nadwaga zazwyczaj prowadzi do chorób serca, nieprawidłowości układu trawiennego oraz do niektórych nowotworów. Nadwaga niejednokrotnie okazuje się powodem utraty pewności siebie i staje się fundamentem poważnych kompleksów. W sytuacji, jeśli planuje się zacząć odchudzanie, warto się do tego właściwie przygotować, by wiedzieć, co robić. Lekarz dietetyk trzymający pieczę nad tokiem diety, na pewno wykona pomiar tkanki tłuszczowej. Podobne pomiary można wykonywać także w warunkach domowych, jeżeli dysponuje się właściwym sprzętem.

Waga
Author: First Austria
Source: First Austria
O obliczaniu BMI słyszało z pewnością niezwykle sporo zainteresowanych. Mimo tego mało kto wie, że są tez sposoby które pozwalają pomniejszyć zawartość tłuszczu w ciele. W chwili obecnej daną tkankę tłuszczową może zmierzyć każdy z nas. Pomiar tkanki tłuszczowej umożliwia waga z pomiarem tłuszczu (z tego źródła). Popularna waga z pomiarem tłuszczu pozwoli nam na sprawdzenie, jaka jest zawartość tkanki mięśniowej i tłuszczowej w naszym organizmie. Na pomiar tkanki tłuszczowej nie musimy się już wybierać do gabinetu dietetyka, czy klubu fitness. Od jakiegoś czasu na rynku możliwe są wagi łazienkowe z funkcją pomiaru tkanki tłuszczowej. Dzięki takiego rodzaju wadze pomiar tkanki tłuszczowej można nakreślić w zaciszu prywatnego domu. Waga taka jest naprawdę prosta w użyciu, można oczywiście pamiętać, że dostaniemy wynik nie zawsze jest prawidłowy.

Na szczęście nie brak porządnego wyposażenia
Zakup podobnej wagi to znacząca kwestia, więc wybór może być dość ciężki. Na szczęście w sprzedaży napotkać można kilka wiodących marek, które posiadają doświadczenie w produkcji wag i innych medycznych analizatorów. Taką marką jest choćby Seca. To lider na światowym rynku w produkcji tego rodzaju wyposażenia. W ofercie producenta znajdziemy profesjonalne wagi oraz medyczne przyrządy pomiarowe. Spośród nich możemy wybrać wagi płaskie czy kolumnowe, łóżkowe oraz krzesełkowe. Jednym z najnowszych projektów Seca jest seca mbca - urządzenie medyczne, przy pomocy którego można poznać wartości tłuszczu, masy beztłuszczowej, wody - (jonizator do wody) - i masy mięśni szkieletowych - kliknij i sprawdź.

Sprzedaje ona wagi do zastosowań amatorskich, służące przede wszystkim do robienia pomiarów w domu, ale także urządzenia w pełni profesjonalne. Te ostatnie znalazły zastosowanie na przykład w przychodniach dietetycznych, ale również różnego rodzaju klubach fitness.