Error message

  • Notice: Undefined index: creative in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: creative in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/menu.inc).

Wybierasz się na zabieg laserem? Sprawdź, czy masz się czego obawiać!

W dzisiejszych czasach laser znajduje mnóstwo zastosowań w medycynie oraz w kosmetyce. Jeśli zastanawiasz się nad wybraniem się na pewien zabieg laserowy i nie wiesz do końca, czego powinnaś się spodziewać, wtedy nasz artykuł na pewno jest skierowany właśnie do Ciebie - zobacz, jakie zabiegi laserowe możesz przeprowadzić i czy tak naprawdę masz się czego obawiać!

zbliżenie - wygląd
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
portret - kosmetyki
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
fotografia - kosmetyki
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Laser w medycynie
Zwykle najpopularniejsze zastosowanie laserów w medycynie to leczenie wad oczu. Jeżeli masz wadę oczu, której chcesz się pozbyć, wtedy laser medyczny bez wątpliwości będzie w stanie Ci z tym pomóc. Zazwyczaj tego rodzaju zabiegi są dość drogie, jednak właściwie wszyscy pacjencji zgodnie twierdzą, iż jest to fantastyczna inwestycja. Jeśli wyobrazisz sobie swoje życie bez konieczności noszenia okularów czy zakładania soczewek, wtedy bez wątpienia szybko przekonasz się do tego typu zabiegu. Zwykle laser medyczny jest w stanie zadziałać prawdziwe cuda w tej sprawie.

Laser w kosmetyce
Jeżeli jesteś stałą bywalczynią wszelkiego rodzaju salonów kosmetycznych, wtedy z pewnością wiesz, iż aktualnie najbardziej moda stała się depilacja laserowa. Zabieg zwykle także jest dość drogi, jednakże zdecydowanie jest to opłacalna inwestycja. Depilacja laserem sprawia, iż przez naprawdę długi czas nie będziesz musieć martwić się o niepożądane włoski w depilowanych miejscach. Takie niepozorne urządzenie kosmetyczne jak laser może zdziałać prawdziwe cuda w tej sprawie. Jeżeli zdecydujesz się na depilację laserem, musisz nastawić się na konieczność odbycia paru sesji - zwykle to urządzenie kosmetyczne nie usuwa wszystkich włosków już przy początkowym zabiegu.

Zaciekawił Cię nasz temat? Bardzo nam przyjemnie. Po dodatkowe informacje wejdź do następnego linku - tam zamieściliśmy dodatkowe wiadomości.

Jeżeli jednak odcierpisz kilka sesji, wtedy z pewnością będziesz zachwycona efektami.

Czy musisz się bać?
Wiele osób boi się zabiegów laserowych, gdyż boją się bólu. Zwykle zabieg laserem nie jest przyjemny, jednak bez wątpienia nie jest to ból, jakiego nie dałoby się znieść.

Na prezentowanej stronie znajdują się atrakcyjne informacje, ale przeczytaj także dodatkowe tematyczne wątki, gdyż one również z pewnością Cię zainteresują.

Jeśli będziesz mieć świadomość, jakie konkretnie efekty może przynieść Ci zabieg laserem, wtedy na pewno łatwiej będzie Ci znosić wszystkie niedogodności. Dodatkowo zaznaczyć należy, iż zabiegi laserem są całkowicie bezpieczne dla Twojego zdrowia - nie ma się więc tak naprawdę w ogóle czego obawiać!