Error message

  • Notice: Undefined index: creative in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: creative in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).

Wózek uniwersalny i pozostałe gadżety dla niemowlęcia – przeczytaj zanim kupisz!

W gruncie rzeczy każdy młody rodzic swoją przygodę z rodzicielstwem rozpoczyna od jednej obligatoryjnej powinności – kupna wózeczka dla niemowlęcia. Są tacy, którzy przeglądają fora w internecie w poszukiwaniu opinii na temat wybranych modeli czy marek. Inni udają się do pobliskiego sklepu z artykułami dla dzieci i bez ogródek nabywają wózek, który pierwszy przypadnie im do gustu. Sprawdźmy, co wszyscy zainteresowani powinni wziąć pod uwagę przy doborze pierwszego wózka dla swojej latorośli.

Na wstępie należałoby zwracać uwagę na klasa wykonania i elementów używanych przyprodukcji. Jak mówi mądre powiedzenie, kto niedrogo kupuje, ten dwa razy kupuje. Lepiej nabyć wózek droższy, ale wykonany z wysokiej klasy elementów, jak na przykład wózek Seka, niż ekonomiczny odpowiednik, który po pół roku użytkowania nie będzie się do niczego nadawał. Dodatkowo, należy przywiązywać uwagę do funkcjonalności wózka. Upewnijmy się przed kupnem, czy da się wymienić gondolę na spacerówkę gdy dziecko podrośnie, lub też czy istnieje możliwość wpięcia w stelaż fotelika samochodowego. Tutaj ponownie przykładem kombinacji trwałości z funkcjonalnością jest wózek Seka 3w1, który posiada wszystkie uprzednio wymienione funkcje.

wózek dziecięcy
Author: X-lander
Source: X-lander
Będąc już szczęśliwymi właścicielami wózeczka, możemy zacząć się rozglądać za dodatkowymi, lecz przydatnymi akcesoriami. Dobrze jest sporządzić listę rozpoczynając od rzeczy najbardziej potrzebnych, a kończąc na tych nadprogramowych. Dla mam karmiących na szczycie listy powinny znaleźć się: odciągacz elektryczny do mleka, zapas wkładek i nakładek laktacyjnych.

Rzecz jasna karmić dziecko można także bez potrzeby używania tych wszystkich akcesoriów, gdyż jest to coś, co przychodzi kobiecie naturalnie. Jednak doświadczenie wielu mam pokazuje, że laktacja może płatać figle i nagły nawał pokarmu czy jego blokada będą wymagały wsparcia ze strony laktatora i dodatkowych akcesoriów. Odciągacz elektryczny ma także tańszą alternatywę – laktator ręczny. Wybór pomiędzy tymi dwoma zależy już od indywidualnych preferencji każdej matki.