Error message

  • Notice: Undefined index: creative in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: creative in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/menu.inc).

Sport to zdrowie – czyli w jaki sposób zmusić się do biegania oraz jak się do niego przygotować

Każdy bez wyjątku marzy o pięknej, zgrabnej sylwetce. Z jednej strony do uprawiania sportu zmusza nas niejednokrotnie poprawa zdrowia, a z drugiej - lato, które zbliża się wielkimi krokami. Pomijając kwestię powodów, warto za aktywność fizyczną zabrać się poważnie!

buty - krajobraz
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
Kiedy wzrasta temperatura oraz pogoda znacząco się polepsza zaczynamy coraz intensywniej rozmyślać o aktywności fizycznej. Niejednokrotnie wiąże się to z wielką potrzebą pozbycia się kilogramów, których nam przybyło po zimowym okresie. Jeżeli bierzemy pod uwagę bieganie odchudzanie pójdzie z nim w parze. Warto zatem bliżej rozważyć ten temat. Każdy jednak wie, że jogging nie jest prostą kwestią. W związku z tym wiele ludzi zastanawia się po prostu - jak zacząć biegać?

Jak to zwykle bywa, początki w sporcie są najtrudniejsze. Jednakże nie warto się tym zrażać, gdyż korzyści wypływające z regularnego ruchu wielokrotnie przerastają początkowe trudności. Jeżeli rozważamy bieganie odchudzanie pojawi się samoczynnie, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Właśnie z tego powodu warto wziąć pod uwagę zapisanie się na siłownię tudzież kupno nowego sprzętu sportowego.

Przeczytaj bez obaw ten udostępniony (http://vetan.wroclaw.pl/kontakt) artykuł. Przedstawia on podobną problematykę, zatem z pewnością też będzie według Ciebie ciekawy.

Jest to pierwszy krok w dobrą stronę. Kiedy jesteśmy gotowi na jogging? Zawsze stojąc przed takim dylematem pojawia się kluczowe pytanie - jak zacząć biegać? Odpowiedź nie jest skomplikowana. Należy określić cel, a później zestawić go z osobistymi możliwościami. Czy istnieje sposobność, żebyśmy biegali rano, czy też jest na to szansa dopiero pod wieczór, po załatwieniu wszystkich codziennych obowiązków? Następnie, kiedy ostatnio ćwiczyliśmy oraz z jakim skutkiem?

Czy lepiej dla nas biegać częściej przy krótkich dystansach, a może rzadziej, ale pokonując dłuższe odcinki? Czy mamy odpowiedni sprzęt, przede wszystkim - dobre jakościowo buty? W końcu, czy biorąc pod uwagę bieganie odchudzanie jest dla nas pierwszorzędową kwestią, czy stanowić będzie ewentualnie skutek poboczny? Gdy już poznamy odpowiedzi na te pytania, nie ma co dłużej zwlekać - należy zabrać się za bieganie, odchudzanie i przejście do zdrowego trybu życia. Pamiętajmy, że nic tak nie poprawia dobrego humoru, nie dodaje witalności oraz pozytywnej energii, jak wydzielanie się endorfin. Ich poziom rośnie w trakcie wysiłku fizycznego, dlatego nie zwlekajmy i zacznijmy jogging już dziś!