Error message

  • Notice: Undefined index: creative in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: creative in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).

Rola wody pitnej w sposobie odżywiania się człowieka, a zastosowanie jonizatora wody

Każdy z nas jest świadomy, iż picie wody jest istotniejsze także od regularnego jedzenia. Człowiek nie jedząc może żyć ponad miesiąc, bez wody jedynie tydzień. Tak samo ważne jest, jakiej jakości wodę pijemy, dlatego należy zwrócić uwagę w jaki sposób gasimy nasze łaknienie.

selfie - meble
Author: Comrade Foot
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach nie przywiązujemy tak dużej uwagi na jakość pitej wody. Część z nas kupuje wodę butelkowaną w marketach, pozostali piją wodę z kranu. Nie mamy wiedzy dietetyka oraz nie mamy obowiązku wiedzieć, które związki mineralne powinna zawierać dobra woda pitna. Zwykle zapominamy, iż ciało człowieka zawiera 60% wody, a jej uzupełnianie a także balansowanie na odpowiednim poziomie jest bardzo istotne. Jej funkcja w naszym ciele jest nieoceniona, gdyż pozwala zachowywać w dobrej kondycji i we właściwym funkcjonowaniu większość składowych organizmu, poczynając od wszystkich stawów, poprzez układ krwionośny, po skórę.
W naszym kraju, mało się rozprawia o wodzie alkalicznej. W przyrodzie występuje ona w miejscach topniejących lodowców. Przez trudną do niej dostępność wymyślono urządzenie pomagające w jej uzyskaniu w domu – jonizator wody (https://www.zdrowie-dom.pl/jonizatory-wody/85-jonizator-wody-iontech-it-750.html). Woda alkaliczna ma wiele wartościowych potwierdzonych wpływów na organizm człowieka, od odkwaszania organizmu, poprzez szybsze gojenie ran, aż po wyrównywanie równowagi kwasowo-zasadowej. W wybranych państwach na wschodzie, jonizator (jonizator powietrza) wody jest traktowany jako urządzenie medyczne i jest używany w każdym szpitalu.
Profesjonalny jonizator wody jest sprzętem, który możemy zainstalować z łatwością w każdym mieszkaniu. Istnieją zróżnicowane jego rodzaje, dostępne również w Polsce. Niezależne badania ochoczo popierają takie rozwiązanie, wykazując naprawdę długą listę korzyści. Cała tajemnica jonizatora bazuje na przeprowadzeniu procesu elektrolizy, w efekcie którego woda rozrywana jest na odrębne cząsteczki, a powstała z tego rozkładu woda jonizowana jest magazynowana w odpowiednim zbiorniku.

Jeżeli więc interesuje nas zdrowy tryb życia oraz odżywiania, a w tym samym czasie chcemy nie musieć ciągle kupować wodę w sklepie, możemy zainwestować w omawiane urządzenie. Wyniki picia wody jonizowanej nie są błyskawiczne, ale po zaadoptowaniu organizmu i jego przeczyszczeniu pojawiającym się po długotrwałym picu omawianej wody, wielu ludzi odnotowało godną uwagi poprawę funkcjonowania swojego organizmu.