Error message

  • Notice: Undefined index: creative in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: creative in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/menu.inc).

Poppers - co znaczy ta nazwa?

To nazwa, która coraz częściej wchodzi do obiegu nie tylko w lecznictwie, ale także w produktach chemii gospodarczej, a nawet w grupach młodzieżowych, dlatego, że ich struktura wpływa na zwiększenie rozkoszy seksualnej.

widok - tabletki
Author: Marc Majcher
Source: http://www.flickr.com
poppers to inna nazwa dla różnorakiego rodzaju azotynów alkilu, których zażywanie stosuje się drogą wziewną. Funkcjonuje kilka rodzajów tego składnika np azotyn amylu stosowany w kuracji schorzenia mięśnia sercowego, ale także przy przytruciu cyjankiem jako odtrutka. Inny rodzaj firmy produktów chemii (www.swiat-sprzatania.pl/pl/c/Chemia-dla-przemyslu/97) gospodarczej wykorzystują przy produkowaniu odświeżaczy powietrza, w sklepach dostępne są także specyfiki chemiczne do oczyszczania głowic w sprzęcie rtv opierające się na alkilowych azotynach. Zaś przykładowo poppers amsterdam to używka powodująca rozluźnianie mięśni gładkich w całym ciele. Następnie odżywka rzutuje na obniżenie ciśnienia krwi, co skutkuje intensywniejszą pracą serca, odczuciem ciepła i podniecenia. Cały proces trwa jedynie kilka minut. Uważa się, że poppers to azotyny, które wywołują stan euforii, podwyższają dopływ krwi do mózgu, ludzie wdychający ten środek śmieją się w niepohamowany sposób, są pobudzeni i powiększa się u nich aktywność seksualna. Poppers amsterdam nie tylko przedłuża, ale http://komora-hiperbaryczna.eu/komora-hiperbaryczna/ i wzmacnia orgazm. Jednak przyjmowanie wziewne musi być pod kontrolą, dlatego, że w dużej ilości środek może być niebezpieczny dla użytkownika.

Bez względu na to czy azotyny są wykorzystywane w celach farmakologicznych czy odprężających azotyny nie mogą mieć ścisłego związku z błonami śluzowymi w organizmie, dlatego, że specyfik może być żrący. Nie wolno ich wsmarowywać w skórę, ani tym bardziej spożywać. Bez nadzoru może dojść nie tylko do kontuzji nerwu, ale również do ograniczenia przytomności. Azotyny nie mogą być przyjmowane przez wszystkich. Są granice np. osoby cierpiące na jaskrę, mające problemy z przepływem krwi czy te, u których zdiagnozowano chorobę nowotworową nie mogą zażywać żadnego typu azotynu.