Error message

  • Notice: Undefined index: creative in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: creative in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).

Odmładzanie w gabinecie

Kremik przeciwzmarszczkowy, prawidłowo dobrany do wymogów skóry z całą pewnością spowolni pojawienie się zmarszczek. Ale zabieg profesjonalny może dokonać o wiele więcej, może wyraźnie ująć lat. Przedstawiamy parę metod na odmładzanie w gabinecie.

Medycyna estetyczna
Author: Dreamstime
Source: Dreamstime
Face Lifting, czyli odmładzanie prądem. Po oczyszczeniu skóry kosmetyczka (https://novagroup.pl/kategoria/urzadzenia-kosmetyczne) sytuuje w określonych punktach na buzi elektrody oraz programuje urządzenie, które wysyła impulsy prądu. Inicjują one skurcze rozmaitych mięśni twarzy, co jest dla nich swoistą gimnastyką. W czasie zabiegu nie ma żadnych niemiłych odczuć – impulsy powodują co najwyżej lekkie szczypanie. Potem jeszcze kosmetyczka aplikuje na twarz ampułkę o działaniu liftingującym jak też kładzie maskę kolagenową z drobinkami złota. Efekt zabiegu jest wspaniały – poprawia się owal buzi, nikną obrzęki pod oczami, zaś skóra jest napięta. Wbij w laptop zwrot: lekarze medycyny estetycznej kraków aby znaleźć gabinet medycyny estetycznej w swoim mieście.

Titan – naprężanie skóry promieniami podczerwieni. Titan wysyła dużej mocy promieniowanie, jakie podgrzewa skórę . W efekcie podrażnione włókna kolagenowe odbudowują się a także odzyskują dawną sprężystość. Rekomenduje się 2 zabiegi co cztery tygodnie oraz jeden przypominający po roku. Kosmetyczka (czytaj resztę pod adresem) nakłada na buzię chłodzący żel. Przesuwa głowicą emitującą promienie podczerwieni po wybranym obszarze twarzy. Pojedynczy impuls trwa mniej więcej 3 sekund oraz jest odczuwalny jako ciepło o przeróżnym nasileniu – zależy to od wrażliwości skóry. Uczucie rozgrzania mija prędko, zaś nieznaczne zaczerwienienie oraz uczucie ściągnięcia mogą utrzymywać się paręnaście godzin. Zabieg jest bezpieczny, nie narusza otaczających tkanek. Można go przeprowadzać latem, opalenizna nie jest problemem. Wyłącznie ciąża, schorzenia nowotworowe i skórne stanowią przeciwwskazanie.

A co proponuje nam gabinet medycyny estetycznej? Usługi z zakresu medycyny estetycznej są to m.in. botoks, kwas hialuronowy a także wypełnianie zmarszczek. Toksyna botulinowa, zwana potocznie botoksem, jest naturalną neurotoksyną produkowaną przez wyizolowane szczepy mikrobów. Wykorzystywana jest w medycynie estetycznej do zabiegów eliminowania zmarszczek a także terapii nadpotliwości. Działanie botoksu zaczyna być zauważalne po ok. 48-72 godzinach od przeprowadzenia zabiegu. Jednakże ostateczne rezultaty można spostrzegać po mniej więcej 10-14 dniach. Całościowy rezultat utrzymuje się 4-6 miesięcy.