Error message

  • Notice: Undefined index: creative in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: creative in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/menu.inc).

nowatorskie metody czyszczenia uzębienia

Każdy całkowicie zdaje sobie sprawę z tego że powinien dbać o zęby. Współczesne możliwości utrzymania jamy ustnej w znakomitej czystości są znaczące.

Zęby
Author: ND Strupler
Source: http://www.flickr.com
Szczoteczki soniczne to nowa generacja szczotek, jaka ze względu na swą wysoką skuteczność mycia staje się coraz to bardziej znana, eliminując pomału z rynku zwykłe szczoteczki. Szczoteczki soniczne, dzięki swojemu unikalnemu ruchowi, oraz celowo wyprofilowanym końcówkom, zapewniają bardzo precyzyjne, oraz nieinwazyjne czyszczenie zębów. Zestawiają dużą efektywność czyszczenia z delikatnością dla wrażliwego szkliwa i dziąseł. Podczas mycia zębów szczoteczki takie wydzielają osobliwe wibracje, jakie rozchodząc się w wodzie sporządzają bąbelki powietrza.

Bąbelki te, wprawione w ruch przez szczoteczkę, uderzają z dużą siłą w odnajdujący się na powierzchni zębów (propozycje) osad wycierając go z nawierzchni zębów. Skuteczność owego postępowania została potwierdzona wieloma sprawdzianami klinicznymi. Włosie szczoteczki sonicznej w trakcie pracy przesuwa się na boki do 4 mm przeprowadzając ruch wymiatający. Jest to sposób czyszczenia godny polecenia dla wszystkich ludzi dorosłych. Dostępnych jest wiele gatunków, które różnią się od siebie przede wszystkim stylistyką, liczebnością aplikacji, oraz typem praktycznych do zastosowania zakończeń czyszczących.

Dentysta
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Irygator do zębów służy do codziennych zabiegów higienicznych jamy ustnej. Narzędzie to przypomina elektryczną szczoteczkę do zębów, chociaż w miejsce końcówki z włosiem posiada dyszę która emituje strumień wody i jest na stałe podłączona ze zbiornikiem. Irygator usuwa zarazki znajdujące się głęboko między zębami i niżej dziąseł, gdzie czyszczenie tradycyjną szczoteczką nie zapewnia rezultatów. Irygator do zębów jest znakomitym dopełnieniem codziennego mycia zębów i pod każdym względem może podmienić nić dentystyczną. Jest wręcz nieodzowny dla ludzi z aparatami ortodontycznymi. Irygator wodny w znacznym stopniu ułatwia i usprawnia skuteczność zabiegów higienicznych. Powszednie stosowanie tego urządzenia w zabiegach higienicznych jamy ustnej w dużym stopniu przyspiesza kurację chorób przyzębia.