Error message

  • Notice: Undefined index: creative in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: creative in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/menu.inc).

Jak powinien wyglądać specjalistyczny salon tatuażu? Na co korzystnie zwracać uwagę, o co zapytać?

Może już mamy dość oglądania tatuaży u znajomych i sami ostatecznie zdecydowaliśmy się na swój tatuaż. Jeśli tak, to jest kilka niezbędnych kwestii, o jakie warto spytać w wybranym przez nas studiu tatuażu. Tatuaż to rzeczywiście wybór na całe życie, więc nie powinniśmy obawiać się zapytać o kwestie, których nie wiemy czy nie możemy zrozumieć. O co spytać i gdzie warto się wybrać, by zrobić tatuaż?

Na pewno powinniśmy wiedzieć, czy igły są sterylne i jednorazowe. To podobnie jak chirurg wykorzystuje jednorazowy skalpel, w studiu tatuaży igły stosowane do tatuowania są jednorazowe. Należy o to spytać, lecz najbardziej właściwą weryfikacją jest to, czy taka igła jest faktycznie otwierana przy nas. W momencie, kiedy nie widzieliśmy momentu odpakowywania igły, można śmiało prosić, żeby zrobiono to jeszcze raz. Zwracajmy też uwagę, czy tatuator wymienił rękawiczki i wyczyścił powierzchnię roboczą po poprzednim kliencie.

skóra - selfie
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
To niezwykle istotne i w większości salonów tatuażu tak to właśnie się odbywa. Zwłaszcza jednak możemy być tego pewni w Warszawie, gdyż jak salon tatuażu warszawa oferuje najlepszą jakość usług. W każdym salonie powinno się przestrzegać zasady aseptyki, co oznacza działania, które mają na celu uzyskanie najlepszej jakości sterylności pomieszczenia a także niedopuszczenia bakterii do określonego środowiska - w tej sytuacji świeżego tatuażu. Salon musi mieć profesjonalny autoklaw, w jakim poszczególne elementy, jak rury oraz dzioby sterylizowane są takie same jak sprzęt w szpitalu. Najbardziej korzystnie także, jak studio ma myjkę ultradźwiękową, jaka niszczy brud z niedostępnych zakamarków oprzyrządowania oraz urządzeń. Pod tym względem również, jak tatuaż (tatuaż usuwanie) Warszawa będzie tu najbardziej właściwym wyborem.

W każdym studiu tatuażu powinno także znaleźć się portfolio, co oznacza klastery lub wiszące ramki ze zdjęciami tatuaży. Nic nie stoi na przeszkodzie, ażeby były to również odręczne rysunki i projekty. Sprawdzenie portfolio artysty jest niezwykle ważne, bardzo często to druga najważniejsza rzecz po higienie i sterylności w jego salonie. Takie przeprowadzone prace mówią bardzo wiele o fachowcu, któremu chcemy powierzyć zadanie zrobienia nam tatuażu. Jeżeli dany tatuator nie za bardzo ma co zaoferować, to znaczy, iż prawdopodobnie jest słaby, albo zbyt mało doświadczony.