Error message

  • Notice: Undefined index: creative in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: creative in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/menu.inc).

Jak odpowiednio dbać o higienę jamy ustnej? Zobacz, jakie wskazówki przygotowali dla Ciebie nasi dentyści!

Nie od dzisiaj wiadomo, że bez wątpienia lepiej jest zapobiegać niż leczyć - zazwyczaj nie inaczej jest w wypadku naszej jamy ustnej, a szczególnie zębów. Jeżeli będziesz dbał właściwie o swoje zęby, znacząco zmniejszysz ryzyko wystąpienia wszelkiego rodzaju kłopotów oraz bólu zębów. Jeśli zaniedbasz z kolei podstawowe zasady higieny jamy ustnej, wtedy istnieje spore prawdopodobieństwo, że wkrótce wylądujesz u dentysty, a wyleczenie zębów w Polsce na pewno nie jest niedrogą sprawą. Podsumowując - praktycznie nie pozostało Ci nic innego jak tylko zacząć właściwie dbać o swe zęby - sprawdź, jakie porady przygotowali dla Ciebie nasi eksperci!

perspektywa - gabinet
Author: Comrade King
Source: http://www.flickr.com
ogląd - gabinet
Author: Comrade King
Source: http://www.flickr.com
Regularne czyszczenie zębów
Czyszczenie zębów bzębów (zobacz więcej)pliwości jest niezwykle istotne, jednak z drugiej strony nie należy przesadzać - jeśli umyjesz zęby dwa razy dziennie, będzie to dla nich całkowicie wystarczające. Nie można bez wątpliwości myć zębów po każdym jedzeniu, bowiem to znacząco narusza naturalne mechanizmy ochronne zębów - dla przykładu szczoteczki soniczne do zębów zazwyczaj mają napisane w instrukcji aby nie używać ich więcej niż dwa rady dnia, gdyż będzie to sytuacja niekorzystna dla zębów.

fotos - zęby
Author: PSIORTAL .pl
Source: http://www.flickr.com
Jaka szczoteczka?
Szczoteczki soniczne do zębów obecnie są bez wątpliwości najbardziej popularne i polecane przez wielu stomatologów. Wydaje się, że obecnie tego typu szczoteczki to najlepszy wybór pośród obecnych na rynku szczoteczek - są w stanie wyczyścić dokładnie właściwie każdy zakamarek, docierając we wszystkie miejsca, które zwykle omijamy przy użyciu tradycyjnej szczoteczki. Pamiętaj jednak, aby regularnie wymieniać końcówki do szczoteczek sonicznych - zaleca się, aby były wymieniane raz w miesiącu!

Regularne wizyty u dentysty
Nawet najlepsza higiena jamy ustnej na pewno nie wystarcza jeżeli nie będziesz regularnie odwiedzał dentysty. Powinieneś udać się na wizytę kontrolną co najmniej raz na trzy miesiące - jeśli nie zaniedbasz tego obowiązku i będziesz stale pod opieką swojego stomatologa, wówczas bez wątpienia unikniesz wszelkich problemów z zębami. Pamiętaj, iż nie są to pieniądze wyrzucone w błoto, lecz zainwestowane w brak kłopotów z uzębieniem! W razie kłopotów późniejsze wizyty u stomatologa (zobacz rtg zębów kraków) niewątpliwie będą mniej przyjemne dla Twojego portfela!