Error message

  • Notice: Undefined index: creative in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: creative in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhost/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).

Dodatkowe gadżety dla młodych rodziców, które pomogą przy pielęgnacji niemowlęcia

Niedługo zostaniecie radosnymi rodzicami małej, bezbronnej i uroczej istotki. Przygotujcie się jednak na trudny czas, bowiem wasz malutki osesek już od pierwszych chwil życia zagwarantuje wam bez wątpienia twarde reguły współpracy i stanie się dla swoich rodziców wymagającym partnerem. Dlatego dobrze jest już zawczasu sporządzić listę rzeczy potrzebnych przy pielęgnacji nowego członka rodziny.

Większe sprzęty, takie jak wózek, siedzonko do auta, łóżko, czy bujaczek stanowią niejako pierwszą potrzebę i mają pierwszeństwo jeśli chodzi o hierarchię zakupów. Należy więc skupić się na aspektach mniej oczywistych i niepozornych, które jednak częstokroć okazują się zasadnicze, gdy w grę wchodzi komfort niemowlęcia oraz jego rodziców.
Jeśli młoda mama chce karmić swoje niemowlę piersią, może przemysleć sprawdzenie oferty dodatkowych przyborów przydatnych podczas laktacji. Pozornie wydawałoby się, że niektóre z nich to niepotrzebne gadżety, jak przykładowo odciągacz pokarmu. Jednak w tym szczególnym przypadku jest inaczej. Dobry laktator może wydajnie pomóc młodej mamie tak w pobudzaniu czy podtrzymaniu laktacji, jak również ustrzec przed konsekwencjami tzw. nawału pokarmowego albo jego zastoju. Z tej przyczyny dobrze jest nabyć porządny odciągacz pokarmu, aby ubezpieczyć się na wypadek, gdy maluszek nie ma ochoty jeść z piersi, a pokarm napływa w zawrotnym tempie.

akcesoria - malunek
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Kolejnym rozwiązaniem, które pomoże młodym rodzicom utrzymać spokój w pierwszych tygodniach życia ich pociechy jest monitor oddechu. Z jego pomocą rodzice będą mieli możliwość monitorowania na bieżąco, czy oddech maluszka jest miarowy. Jeśli pauza pomiędzy oddechami wynosi więcej niż dwiadzieścia sekund, monitor oddechu uruchamia alarm dźwiękowy i wibracyjny.

Dzięki temu rodzice uzyskują równocześnie większy nadzór w razie, gdyby z niemowlakiem stało się coś niedobrego, jak również duży spokój i swobodę, ponieważ nie muszą raz po raz schylać się nad łóżeczkiem i sprawdzać, czy uśpione dziecko oddycha regularnie.