Error message

  • Notice: Undefined index: creative in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: creative in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sjehealthandfitness.com/includes/menu.inc).

Dbanie o zęby jest niemal najważniejsze. Nie zapominajmy o normalnych kontrolach u specjalisty

Leczenie protetyczne będzie polegać na braniu przez potrzebującego części protetycznych, zwanych protezami. Protezy to nic innego jak sztuczne twory, które mają przywrócić straconą


dbanie o zęby
Author: birdco.pl
Source: birdco.pl
Część szczęki, hamować kolejne postępujące degradacje uzębienia oraz stopować
rozwój różnych schorzeń jamy ustnej.

Nie stanowią jedności biologicznej z żywym organizmem tak jak w przy stosowaniu implantów. Są elementami obcymi, ale odtwarzają zniszczone lub stracone zęby, upośledzone zadania jamy ustnej, a także nieciekawy wygląd. Protezy stomatologiczne to po prostu aparaty leczniczo – rehabilitacyjne. Sytuacja jest jednak taka, że bezwzględnie na postęp technologii w sferze protetyki, proteza pozostanie ciałem obcym w jamie ustnej - sprawdź koniecznie. Dlatego nie należy zaniedbać naszych zębów i doprowadzić do ich utraty. Warto zadawać sobie istotne pytanie, a mianowicie: od czego zależy wybór urządzenia protetycznego?

Nawet podczas regularnych kontroli u stomatologa i systematycznego leczenia, niektórych kłopotów z naszymi zębami nie da się pozbyć – trzeba wówczas zęby wyrwać. Jeżeli więc przyszło nam do utraty zębów, trzeba jak najszybciej braki te wypełnić. Zęby to jedyna partia naszego ciała, która nie da się ani zregenerować, ani przeszczepić. Więc pamiętajmy, że protetyka to dziedzina medycyny, które jest w stanie poprawić nasz wizerunek, a jednocześnie samopoczucie. Bo przecież każdy z nas czuje się lepiej, gdy posiada piękny uśmiech. Stomatolog zagwarantuje więc nam kontrolę od ręki, zaś protetyk - ursynow.centrumdemed.pl/ - przywróci dobrą kondycję uzębienia.

Dla znacznej liczby ludzi bycie w posiadaniu tzw. trzecich zębów, to kłopot niezwykle wstydliwy, lecz prawda jest taka, że dużo większym wstydem jest ukazanie światu resztek uzębienia, lub nieposiadanie ich wcale niż noszenie protez, mostów, czy też koron. W dzisiejszych czasach posiadanie sztucznego uzębienia to przejaw troski o swój organizm, a także poprawa estetyki jamy ustnej.

Nowoczesne uzupełnienie za pomocą protez, to równe, trwałe i piękne zęby.